Parking Viktoria – Rębiechowo Gdańsk

Parking Viktoria - Rębiechowo GdańskParking Viktoria przy lotnisku Rębiechowo w Gdańsku to niewielki, kameralny plac parkingowy znajdujący się w miejscowości Mieszewo, około 15km na wschód od lotniska. Na parkingu znajduje się 50 wytyczonych miejsc dla samochodów.

Infrastruktura obiektu pozwala klientom na odpoczynek w punkcie gastronomicznym gdzie serwowane są ciepłe i zimnie napoje. Dla klientów zapewniony jest także bezpłatny dojazd na i z lotniska. Dla najmłodszych podróżnych dostępne są foteliki samochodowe. Firma współpracuje także z położonym nieopodal pensjonatem, w którym można wykupić nocleg. Parking oprócz standardowych miejsc parkingowych posiada także miejsca garażowane, są one jednak nieco droższe od standardowych.

Sam obiekt jest czynny całą dobę, monitorowany i przez cały czas chroniony przez firmę ochroniarską. Oprócz tego wszystkie pojazdy pozostawione na placu objęte są ochroną ubezpieczeniową.

Ceny na parkingu Viktoria zaczynają się od 80zł za maksymalnie czterodniowy postój. Za dwutygodniowe parkowanie zapłacimy 140zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *