Parking Rębiechowo Gdańsk – Parkingi przy lotnisku

Parking Rębiechowo Gdańsk - Parkingi przy lotniskuGdański Port Lotniczy jest jednym z największych lotnisk w kraju. Obsługuje loty zarówno krajowe jak i międzynarodowe. Lotnisko to położone jest na obrzeżach miasta w odległości około 10 km od centrum Gdańska.

Przy lotnisku znajduje się Parking Rębiechowo obsługiwany przez firmę Interparking Polska sp. z o.o. Podzielony jest on na kilka stref a parkowanie na każdej z nich uzależnione jest od przewidywanej długości parkowania.

Wydzielone są dwie strefy Kiss&Fly. Pierwsza, dla samochodów osobowych umożliwia bezpłatny postój do 10 minut. Każde kolejne rozpoczęte 10 minut parkowania oznacza konieczność zapłaty 10zł. Na terenie parkingu wydzielona jest także strefa Kiss&Fly przeznaczona dla autokarów, które wjechały ne teren lotniska specjalnym wjazdem. Tam bezpłatny okres postoju jest wydłużony do 45 minut, a każde kolejne 10 minut kosztuje podobnie jak w poprzednim przypadku 10zł.

Oprócz stref Kiss&Fly zostały także wyznaczone dwie strefy dla parkowania krótkoterminowego (P1 i P2) oraz dwie dla parkowania długoterminowego (P4 i P5). Parkowanie w strefie krótkoterminowej kosztuje nas około 5zł za godzinę oraz 60zł za dobę. Postój w strefie długoterminowej to wydatek rzędu 19zł za dobę i około 70zł za tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *