Parking Bruno – Lotnisko Rębiechowo Gdańsk

Parking Bruno - Lotnisko Rębiechowo GdańskW odległości około 2,5 km od terminala gdańskiego lotniska, przy ulicy Nowatorów 15, znajduje się parking lotniskowy Bruno. Jest to ogrodzony i monitorowany plac, na którym znajduje się ponad 300 miejsc parkingowych. Właściciele parkingu współpracują z dużą firmą ochroniarską a cały obiekt jest oświetlony co zapewnia duży poziom bezpieczeństwa dla pojazdów klientów.

Parking jest czynny całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Jak na większości tego typu obiektów, dla podróżnych zapewniony jest bezpłatny dojazd na teren lotniska. W przypadku powrotu wystarczy wykonać telefon do obsługi parkingu byśmy mieli zapewniony transport. Na terenie parkingu znajdują się miejsca parkingowe zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusów czy autokarów wycieczkowych, jednakże ceny za parkowanie aut większych niż standardowe ustalane są indywidualnie.

Ceny za parkowanie rozpoczynają się od 40zł za postój jedno i dwudniowy. Tydzień parkowania to kosz rzędu 70zł, a za dwa tygodnie zapłacimy 100zł. Oferta dla stałych klientów przewiduje 5% rabat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *